Teljes bejegyzés | Menüpont: Foci hírek | Hozzászólások: 0

2011.04.08

A Juventus Gareth Bale megszerezését tervezi a nyári átigazolási szezon során, s olasz lapinformációk szerint már meg is tette ajánlatát.

Redknapp: Elfogytak a védőink

2011.04.05

Woodgate, King és Kaboul sem állhat Harry Redknapp rendelkezésére a Real Madrid elleni BL-negyeddöntő első mérkőzésén.

Harry Redknapp Tottenham Hotspur manager Harry Redknapp holds a news conference a day before the UEFA Champions League quarter final first leg match between Real Madrid and Tottenham Hotspur at Estadio Santiago Bernabeu on April 4, 2011 in Madrid, Spain.

Mourinho a döntetlent sem tartja rossz eredménynek

2011.04.05

José Mourinho, a Real Madrid edzője elmondta, ha csapata elbukná a negyeddöntőt a Tottenham ellen, utána tiszta szívből szurkolna barátja csapatának.

Ronaldo játszhat a Tottenham ellen

2011.04.05

Cristiano Ronaldo is bekerült a Real Madrid csapatába, mely ma a Tottenham Hotspurt fogadja a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Soldado mesternégyesével győzött a Valencia Madridban

2011.04.03

A spanyol bajnokság 30. fordulójában a Valencia Soldado mesternégyesével 4-2-re győzte le Madridban a Getafe csapatát.
sport
Roberto Soldado Roberto Soldado of Valencia looks on before the UEFA Champions League group C match between Valencia and Manchester United on September 29, 2010 in Valencia, Spain. Manchester United won 1-0.

Pique növelte nyolc pontra a Barca előnyét

2011.04.03

A spanyol bajnokság 30. fordulójában a Barcelona Pique góljával győzött a Villarreal ellen, így már nyolc pont az előnye a Real Madrid előtt a tabellán.
sport

Pato duplája döntött a milánói derbin

2011.04.03

Az olasz bajnokság 31. fordulójának rangadóján a Milan Pato duplájával és Cassano büntetőből lőtt góljával győzött 3-0-ra a mérkőzést tíz emberrel befejező Inter ellen és öt pontra növelte előnyét a tabellán.

Félbeszakadt a Schalke meccse

2011.04.02

A Schalke 2-0-ra vezetett a St. Pauli otthonában a Bundesliga huszonnyolcadik fordulójában. A vendégek góljait Raúl és Draxler szerezte.